ANTALYA HURDA ARAÇ ALIM SATIM

Hurda olan araçlarınızı "Hurdaya Ayrılmıştır" Belgesi ile değerinde alıp geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Yılların vermiş oldugu tecrubelı personelimizle ekipmanlarımızla modern bir biçimde antalyada hurdacı denılınce akla gelen öncü ısım.

Kepez'de her türlü hurda alımı, değerinde ve büyük hurdalarınız yerinde değer tespiti ile değerlendirilip, Doğa ve çevreye zarar vermeden geri dönüşüm yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Antalya ili ve ilçelerinde bulunan her türlü hurda demir hurda bakır hurda sarı hurda kablo vb. Hurda malzemeleri yerinde görülüp fiyat tespiti yapılır eğer fiyatta anlaşırsak kaliteli ve uzman ekibimizle çevreye zarar vermeden hurda malzemeleriniz alınıp geri dönüşüm merkezimize götürülür.

Çevreye zarar vermeden hurda malzemelerinizi alıp geri dönüşüm merkezimize götürlür. Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Her türlü hurda alımı, değerinde ve büyük hurdalarınız yerinde değer tespiti ile değerlendirilip, Doğa ve çevreye zarar vermeden geri dönüşüm yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.